Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips DuraDiagnost

Philips DuraDiagnost

Naudojant skaitmenines rentgenografijos sistemas, kurios atspindi protingą funkcionalumo ir ekonomiškumo derinį, laimi jūsų pacientai, gaunantys greitus ir sklandžius tyrimus. Jūsų įstaiga išlaikys gerą reputaciją, kaip besirūpinanti kokybe, naudojanti patikimas vaizdavimo paslaugas, pagrįstas Philips pripažinta technologija.

Eleva efektyvumas 

Mūsų unikali Eleva darbo stotis buvo sukurta kartu su gydytojais, siekiant patenkinti radiologijos vartotojų poreikius. Tai yra ta pati suderinta vartotojo sąsaja, randama visose Philips aukščiausios klasės skaitmeninės rentgenografijos sistemose. Išankstiniai nustatymai ir individualiai pritaikyti vartotojo profiliai leidžia labiau automatizuoti darbo srautus. Vaizdai yra matomi ekrane per kelias sekundes. 

Lengvas belaidis nešiojamas detektorius

Su SkyPlate belaidžiu detektoriumi gausite nuoseklius aukštos kokybės skaitmeninius vaizdus. Jis naudoja pažangią cezio jodido (CsI) detektorių technologiją, kuri atspindi "Philips premium DR" sistemų vaizdavimo pajėgumus. Lengvas SkyPlate (stacionaraus ar nešiojamo) svoris nustato profesinį standartą pagal tai, kur jis jums reikalingas. 

Nuosekli, gera vaizdo kokybė 

UNIQUE optimizuoja kiekvieną vaizdavimo grandinės grandį. Ji suderina kontrastingumo lygius, paryškina blankias detales ir pritaiko parametrus, kad pateiktų daug detalių ir plačią vaizdo dinamiką, tuo pačiu išsaugant natūralų, be artefaktų vaizdą.


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

 

  • Prekės kodas: Dura_diagnost
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€