Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips Ingenia 1.5T

Yra Prekyboje Philips Ingenia 1.5T

Ingenia 1.5T, paremta perversmą sukėlusia dStream architektūra, – tai pirmoji MR sistema, turinti naujo lygio MR signalo skaitmeninimą, – RF ritėje, kaip įmanoma arčiau paciento. dStream išlaisvina skaitmeninimo galią pateikdama didelio grynumo MR signalą didesniam SNR, kartu su padidintu darbo srautu ir naudojimo patogumu, kas užtikrina didesnį efektyvumą kasdienėje veikloje.

Philips Ingenia sukurta taip, kad patenkintų visus pagrįstus lūkesčius. Geresnė, nuoseklesnė vaizdo kokybė visiems atvejams kartu su klinikiniu universalumu, apimančiu ir naujas sritis, tokias kaip kūnas/onkologija, plačios apertūros sistemoje, kuri suteikia puikų komfortą pacientams. Ir produktyvumas sustiprinamas su kiekviena Ingenia funkcija, automatika naudojama ten, kur tai yra prasminga, ir tuo pačiu vis tiek suteikia jums kontrolę, kai to norite arba jos reikia. 


Aukštesnis klinikinis efektyvumas, pagreitintas pacientų valdymas ir geresnė ekonominė vertė – visa tai per visą sistemos veikimo laikotarpį – Ingenia 1.5T pakeis jūsų suvokimą apie tai, kas yra ir turėtų būti MR. 

 

Galimos modifikacijos:

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje ( spauskite čia )

  • Prekės kodas: Ingenia_1.5T
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€