Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips Ingenuity CT Family

Yra Prekyboje Philips Ingenuity CT Family

Philips Ingenuity šeima suteikia aukštos raiškos ir mažų dozių skenavimo, didesnės integracijos ir bendradarbiavimo galimybių, geresnės pacientų priežiūros privalumus, ir ekonominę vertę. Tai šeima, kuri atnaujinama nuolat, didėjant ir keičiantis jūsų poreikiams.

Užtikrintumą suteikianti šeima 

Philips Ingenuity šeima suteikia aukštos raiškos ir mažų dozių skenavimo, didesnės integracijos ir bendradarbiavimo galimybių, geresnės pacientų priežiūros privalumus, ir ekonominę vertę. Tai produktų šeima, kuri atnaujinama nuolat, didėjant ir keičiantis jūsų poreikiams. 

Mažesnė dozė ir aukštesnė vaizdo kokybė* 

Su Philips IMR galite vienu metu pasiekti 60-80% mažesnę dozę, 43-80% geresnį mažo kontrasto nustatymą, ir 70-83% mažesnį triukšmą.* IMR suteikia jums užtikrintumo, nes turite galimybę gauti sustiprintą naujų detalių vizualizaciją. 

Pradėkite skaityti anksti, naudodamiesi „IntelliSpace Portal“ išankstiniu apdorojimu  

Šis pažangus naujausių technologijų vizualizavimo įrenginys leidžia jums surasti, peržiūrėti, analizuoti, diagnozuoti ir pateikti vaizdus greitai, efektyviai ir bendradarbiaujant su kitais skyriais. Jis veikia visose klinikinėse specializacijose, įvairiais modalumais ir visoje jūsų įstaigoje. 

Daugiau informacijos gamtintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: Ingenuity_CT_Family
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€