Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX100

Yra Prekyboje Philips IntelliVue MX100

IntelliVue MX100 yra universalus ir priimtinos kainos pasirinkimas nedidelio ir vidutinio sunkumo ligonių transportavimui ligoninės viduje. 


Paprasta naudoti 

Intuityvusis 15,5 cm (6,1“) jutiklinis ekranas, veikiantis įprastu išmanaus telefono principu, padeda greitai išmokti, kaip naudotis IntelliVue MX100.  Paprasčiausiai perbraukite pirštais per įvairius ekranus, pritaikytus įvairioms klinikinėms situacijoms. Taip pat galite tinkinti kiekvieną ekraną rodyti tiksliai, ką norite pamatyti. 

Tvirtas ir paruoštas naudoti 

MX100 yra tvirtos konstrukcijos, tvirto korpuso, jo medicininės klasės ekranas pasižymi „Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass[2]+C434“. Standi, ergonomiška rankena leidžia lengvai pernešti MX100, tuo pačiu apsaugant ekraną ir matavimų jungtis. Visa tai skirta sumažinti įrangos prastovas ir susijusias remonto išlaidas. 

Infekcijų kontrolės valymo protokolų palaikymas 

Bet kuri įranga, su kuria liečiasi jūsų pacientai, turi atitikti aukščiausius jūsų organizacijos infekcijos kontrolės standartus. Būtent todėl kiekvienas MX100 paviršius yra pagamintas iš novatoriškų, chemikalams atsparių medžiagų, įskaitant antimikrobinį Corning® Gorilla® stiklo ekraną. Galite naudoti agresyvias dezinfekavimo priemones [3], nepažeisdami monitorių. 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>


  • Prekės kodas: IntelliVue_MX100
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€