Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX40

Yra Prekyboje Philips IntelliVue MX40

IntelliVue MX40 nešiojamas paciento stebėjimo įrenginys suteikia jums technologijas, racionalų dizainą ir novatoriškas savybes, kurių ir tikitės iš Philips – pakankamai mažame ir lengvame prietaise, kad jį galėtų patogiai nešioti ambulatoriniai pacientai.

Patvarus, lengvai valomas ir dezinfekuojamas

IntelliVue MX40 turi unikalią laidų jungtį, skirtą sumažinti nešvarumų ir skysčių kaupimąsi, ir korpuso konstrukciją, kuri yra atspari aukšto lygio dezinfekcijos priemonėms, įskaitant periodinį sterilizavimą.

Avarinių signalų valdymas pagal jūsų klinikinius protokolus

Kai IntelliVue MX40 naudojamas šalia paciento ar pacientas yra ambulatoriškai prižiūrimas, IntelliVue MX40 rodys avarinius signalus tik informaciniame centre, ir jį galima konfigūruoti, kad rodytų avarinius signalus ir leistų garsinius signalus, atsižvelgiant į jūsų klinikinius poreikius.

Baterijos pasirinkimas pagal jūsų pageidavimus

IntelliVue MX40 gali veikti su vienkartinėmis „AA“ baterijomis arba viena „Philips“ įkraunama baterija – jūs patys galite pasirinkti

Visapusiška priežiūra su pagrindinių organizmo būklės rodiklių stebėjimu ir peržiūrėjimu

IntelliVue MX40 turi belaidį trumpojo nuotolio ryšį su IntelliVue monitoriais, reikalingą fiksuoti pagrindinius organizmo būklės rodiklius, arba atlikti išsamesnį peržiūrėjimą.

Klinikiniai ekranai palaiko slaugos darbo srautus

IntelliVue MX40 palaiko galimybę gauti išvestinę 12-derivacijų EKG informaciją, nuolat stebėdamas ST ir QT, FAST SpO2 ir impedanso kvėpavimą. Jums reikalinga informacija yra lengvai pasiekiama vienu palietimu, naudojant iki 5 galimų ekrano formatų. 


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: IntelliVue_MX40
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€