Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX550

Yra Prekyboje Philips IntelliVue MX550

IntelliVue MX550 užtikrina efektyvų pacientų stebėjimą prie lovos, ir gali patikimai veikti nuo baterijos. Jis iškart pateikia išsamią informaciją apie pacientą, ir tas yra labai svarbu, kai vienu metu reikia skirti dėmesį keliems pacientams.  

15 colių jutikliniame ekrane galite viską aiškiai ir greitai pamatyti

Iškart susiraskite tai, ko jums reikia, dideliame 15 colių jutikliniame ekrane. Atpažinsite įprastą, lengvai naudojamą sąsają iš turimų IntelliVue monitorių, taigi galėsite skirti daugiau laiko rūpintis pacientais ir mažiau laiko mokytis, kaip naudotis šiuo įrenginiu.

„Advanced Clinical Solutions“ apibendrinti ir vizualizuoti duomenis

IntelliVue MX550 monitorius turi integruotą „Advanced Clinical Solutions“ (Išplėstinių klinikinių sprendimų) funkciją, pateikiančią įrankius, skirtus apibendrinti ir vizualizuoti kompleksinius klinikinius duomenis ir jų sąveiką. Keli informacijos srautai jums pateikiami viename nesudėtingame vaizde.

Aplinkos šviesos reguliavimas, padedantis skaityti praktiškai bet kurioje aplinkoje

Aplinkos šviesos reguliavimas yra tik viena iš priežasčių, kodėl IntelliVueMX400 paciento monitorius yra puikus sprendimas intensyvios priežiūros sąlygoms ir operacinei. Pavyzdžiui, operacinėje, ekranas automatiškai prisitaiko prie apšvietimo, kai šviesa pritemdoma arba paryškinama įvairiais operacijos etapais, sumažinant bendrą šviesos taršą operacinėje.

Portatyvus modelis, leidžiantis atlikti stebėjimą ten, kur jo reikia

IntelliVue MX550 užtikrina pilnaverčio slaugos monitoriaus funkcionalumą, be to, yra galimybė veikti nuo baterijos tais atvejais, kai kartais dingsta elektros tiekimas. Šis prietaisas, galintis veikti nuo baterijos, turintis integruotą rankeną ir bendrai patvarią konstrukciją, šis prietaisas gali padėti susidoroti su įvairiais transportavimo ligoninėje poreikiais, kokie kartais iškyla ūminės priežiūros skyriuose. Taip pat jis pakankamai kompaktiškas, kad būtų patogus bet kurioje situacijoje.

Ryšio galimybės padeda jums kuo geriau išnaudoti savo EMĮ

IntelliVue MX550 didina jūsų investicijų vertę, perduodamas duomenis klinikinės informacijos sistemoms ir padėdamas sudaryti išsamų EMĮ. Jis taip pat gali padėti sumažinti išlaidas ir išvengti painiavos, prijungiant slaugymo prietaisus prie jūsų pasirinkto EMĮ sprendimo. Papildomai užsakoma Philips IntelliBridge įrenginio sąsaja* leidžia tai padaryti, nes nebereikia turėti atskiro įrenginių koncentratoriaus ir duomenų konsolidavimo/apjungimo serverio.


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: IntelliVue_MX550
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€