Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX800

Philips IntelliVue MX800

IntelliVue MX800 yra pirmasis Philips pacientų priežiūros įrenginys, apjungiantis pacientų stebėjimą ir klinikinę informatiką.  Jis supaprastina prieigą prie jums reikalingos paciento informacijos, kas didina diagnostikos patikimumą visoje ligoninėje. 

Integruotas kompiuteris ir monitorius viename suteikia vieną intuityvų vaizdą 


IntelliVue MX800 paciento monitorius turi integruotą kompiuterį (PC/iPC) vienam intuityviam vaizdui su aiškia paciento būsena ir atitinkama klinikine informacija prie lovos. Siųskite ir gaukite paciento informaciją visais būdais, kad galėtumėte priimti kompetentingus sprendimus priežiūros vietoje.

Lygūs paviršiai padeda laikytis infekcijų kontrolės protokolų 

IntelliVue MX800 paviršiai yra lygūs, siūlių skaičius minimalus, todėl jį lengva valyti, kas padeda laikytis infekcijų kontrolės protokolų. 

Greitai sprendimai prie ligonio lovos, padedantys sklandžiai darbų eigai 

Philips IntelliVue MX800 suteikia jums prieigą prie atitinkamos paciento informacijos, naudojant paciento monitorių, su klinikinių sprendimų ir darbų srauto palaikymo programų rinkiniu priežiūros vietoje. 

Atskirai, bet kartu pateikiama naujausia informacija 

Monitorius ir kompiuteris veikia kartu, ir yra nepriklausomi. Galite greitai ir lengvai prieiti prie informacijos iš ligoninės intraneto ar kompiuterių programų prie lovos, palaikydami paciento gyvybiškai svarbių rodiklių stebėjimą arba klinikinių įspėjimų funkcionalumą.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>


  • Prekės kodas: IntelliVue_MX800
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€