Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips CT Big Bore

Yra Prekyboje Philips CT Big Bore

Philips CT Big Bore yra pirmasis KT simuliatorius, sukurtas ir optimizuotas patenkinti specifinius radiacinės onkologijos gydymo planavimo poreikius, daugiausia dėmesio skiriant:

Tikslumas: 60 cm nuskaitymo laukas (SFOV) užtikrina, kad vaizdo kokybė ir Hounsfield vienetų tikslumas būtų išlaikyti iki 60 cm, kas yra itin svarbu, kad būtų galima apskaičiuoti audinio tankį planuojant.

Paciento padėtis: 85 cm paciento apertūra suderinama su netgi sudėtingomis pacientų sąrankomis ir leidžia gauti paciento vaizdus optimalioje gydymo pozoje, kad būtų galima atlikti tikslų gydymo planavimą.

Vaizdavimo efektyvumas: iDose4 ir O-MAR iDose4 gerina vaizdo kokybę* užtikrindami artefaktų prevenciją, triukšmo mažinimą ir didesnę erdvinę raišką esant mažoms dozėms. O-MAR sumažina artefaktus, kuriuos sukelia dideli ortopediniai implantai, ir pagerina organų bei struktūrų vizualizaciją. Kartu jie sukuria aukštą vaizdo kokybę ir sumažina artefaktus.

Judėjimo įvertinimas: 4D KT instrumentai įvertina navikų ir kritinių organų judėjimą kvėpavimo metu, kas padeda priimti klinikinius sprendimus dėl tikslinio tūrio dydžio ir sinchronizuoto gydymo taikymo. Gauti vaizdai naudojami tikslinio tūrio, apimančio visą naviko judesio diapazoną, nustatymui.


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje ( spauskite čia )

  • Prekės kodas: CT_Big_Bore
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€