Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips iCT Family

Yra Prekyboje Philips iCT Family

iCT šeima, svarbiausia Philips kompiuterinės tomografijos aparatų šeima, naudojanti unikalų pažangiausios įrangos naujovių derinį, kuris leidžia gauti moderniausius vaizdus, atveriančius kelius į aukštesnio lygio širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimus bei gydymo metodus.

Mažesnė dozė ir aukštesnė vaizdo kokybė* 

Su Philips IMR galite vienu metu pasiekti 60-80% mažesnę dozę, 43-80% geresnį mažo kontrasto nustatymą, ir 70-83% mažesnį triukšmą.* IMR suteikia jums užtikrintumo, nes turite galimybę gauti naujų detalių sustiprintą vizualizaciją. 

Sudėtingesnės procedūros atliekamos įprasta tvarka ir greitai 

„Philips iPatient“ yra pažangi platforma, leidžianti jums šiandien kontroliuoti savo KT sistemą, ir tuo pačiu būsite pasirengę rytdienos iššūkiams. Tai leidžia jums planuoti rezultatus, o ne duomenų gavimą. Tai taip pat suteikia jums tęstinumą ir nuoseklumą bet kuriuo paros ir savaitės metu. 

Mažas triukšmas veikiant mažomis dozėmis ir mažomis energijos sąnaudomis 

„NanoPanel Elite“ detektorius naudoja tiesioginės integracijos technologiją, kad sumažintų vaizdo triukšmą veikiant mažomis dozėmis ir naudojant mažai energijos. Jo miniatiūrizavimo ir integravimo galimybės suteikia mažo triukšmo, aukšto tikslumo signalą, dėl kurio matomas ženklus triukšmo rodiklių pagerėjimas. Be to, jis yra keičiamo mastelio iki 8 cm z ašies detektoriaus aprėpties. 


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: iCT_Family
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€