Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX400

Yra Prekyboje Philips IntelliVue MX400

IntelliVue MX400 užtikrina efektyvų stebėjimą labai kompaktiškame, lengvai transportuojamame įrenginyje.  Jis iškart pateikia išsamią informaciją apie pacientą, ir tas yra labai svarbu, kai vienu metu reikia skirti dėmesį keliems pacientams. 

9 colių jutikliniame ekrane galite viską aiškiai ir greitai pamatyti

Iškart susiraskite tai, ko jums reikia, 9 colių jutikliniame ekrane.  Atpažinsite įprastą, lengvai naudojamą sąsają iš turimų IntelliVue monitorių, taigi galėsite skirti daugiau laiko rūpintis pacientais ir mažiau laiko mokytis, kaip naudotis šiuo įrenginiu.

„Advanced Clinical Solutions“ apibendrinti ir vizualizuoti duomenis

IntelliVue MX400 monitorius turi integruotą „Advanced Clinical Solutions“ (Išplėstinių klinikinių sprendimų) funkciją, pateikiančią įrankius, skirtus apibendrinti ir vizualizuoti kompleksinius klinikinius duomenis ir jų sąveiką. Keli informacijos srautai pateikiami viename intuityviame vaizde.

Aplinkos šviesos reguliavimas, padedantis skaityti praktiškai bet kurioje aplinkoje

Ekranas su aplinkos apšvietimo jutikliu automatiškai reguliuoja ekrano ryškumą, kad būtų galima lengvai perskaityti beveik bet kokio apšviestumo aplinkoje. Aplinkos šviesos reguliavimas yra tik viena iš priežasčių, kodėl IntelliVueMX400 paciento monitorius yra puikus sprendimas Naujagimių intensyviosios terapijos skyriui (NICU). Kadangi ekranas gali būti pritemdytas ar pašviesintas keičiantis aplinkybėms, jis gali padėti siekiant didesnių „Developmental Care“* tikslų naujagimių skyriuose.

Išplėstinės parinktys padeda stebėti pagal darbo srautus

Šiandienos darbo srautai turi prisitaikyti akimirksniu. IntelliVue MX400 galima nustatyti taip, kad apimtų daugumą intensyvios priežiūros stebėjimo reikalavimų, besikeičiant pacientų būklės sudėtingumui. Jis palaiko „Philips Multi Measurement Module“ (MMS), IntelliVue X2 modulį ir „Measurement Server Extensions“ (Matavimo serverio plėtinius) (MMSE). Šis monitorius skirtas supaprastinti klinikinio darbo srautus. Kadangi IntelliVue MX400 gali būti suderintas su kitais slaugymo įrengimais**, nebūtina turėti slaugos įrenginio koncentratorių ar sąsajos serverį.

Portatyvus modelis, leidžiantis stebėti judant

Įvairaus sudėtingumo priežiūros zonose, kaip reanimacija, procedūrų kabinetai ir chirurginiai centrai, reikia suvaldyti nuolatinį pacientų srautą. IntelliVue MX400 turi integruotą rankeną ir gali veikti nuo baterijų, be to, jis yra pakankamai tvirtas, kad galėtų susidoroti su įvairiais transportavimo ligoninėje poreikiais, ir pakankamai kompaktiškas, kad būtų patogus bet kurioje situacijoje.

Ryšio galimybės padeda jums kuo geriau išnaudoti savo EMĮ

IntelliVue MX400 didina jūsų investicijų vertę, perduodamas duomenis klinikinės informacijos sistemoms ir padėdamas sudaryti išsamų EMĮ.  Jis taip pat gali padėti sumažinti išlaidas ir išvengti painiavos, prijungiant slaugymo prietaisus prie jūsų pasirinkto EMĮ sprendimo. Papildomai užsakoma Philips IntelliBridge įrenginio sąsaja** leidžia tai padaryti, nes nebereikia turėti atskiro įrenginių koncentratoriaus ir duomenų suvedimo serverio.  


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: IntelliVue_MX400
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€