Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX500

Yra Prekyboje Philips IntelliVue MX500

IntelliVue MX500 – tai kompaktiškas įrenginys, suderinantis efektyvų stebėjimą su lanksčiu portatyvumu. Jis iškart pateikia išsamią informaciją apie pacientą, ir tas yra labai svarbu, kai vienu metu reikia skirti dėmesį keliems pacientams.  

12 colių jutikliniame ekrane galite viską aiškiai ir greitai pamatyti

Susiraskite iš karto, ko jums reikia, 12 colių jutikliniame ekrane su „Philips Multi Measurement Module“ (MMS), IntelliVue X2 modulio ir „Measurement Server Extensions“ (MMSE) palaikymu, taip pat specializuotais matavimais naudojant iki trijų vieno/dvigubo pločio parametrų modulius. Atpažinsite įprastą, lengvai naudojamą sąsają iš turimų IntelliVue monitorių, taigi galėsite skirti daugiau laiko rūpintis pacientais ir reikės mažiau laiko mokytis, kaip naudotis šiuo įrenginiu.

„Advanced Clinical Solutions“ apibendrinti ir vizualizuoti duomenis

IntelliVue MX500 monitorius turi integruotą „Advanced Clinical Solutions“ (Išplėstinių klinikinių sprendimų) funkciją, pateikiančią priemones, skirtas apibendrinti ir vizualizuoti kompleksinius klinikinius duomenis ir jų sąveiką. Keli informacijos srautai pateikiami viename intuityviame vaizde.

Aplinkos šviesos reguliavimas, padedantis skaityti praktiškai bet kurioje aplinkoje

Ekranas su aplinkos apšvietimo jutikliu automatiškai reguliuoja ekrano ryškumą, kad būtų galima lengvai perskaityti beveik bet kurioje apšvietimo aplinkoje. Pavyzdžiui, ekranas automatiškai prisitaiko, kai iš lauko į intensyvios terapijos skyrių patenka daugiau natūralios šviesos. Pacientai gali jaustis labiau informuoti apie praleidžiamą laiką ir apskritai sveikdami jaustis geriau.*

Portatyvus modelis, leidžiantis atlikti stebėjimą ten, kur jo reikia

Aplinkose, kurioms būdingas itin svyruojantis pacientų būklės sudėtingumas, pvz., reanimacija, pooperacinis skyrius, sąmoninga sedacija ir NICU (Naujagimių intensyviosios terapijos skyrius), gali būti labai sunku pritaikyti pacientų monitorius. IntelliVue MX500 yra optimizuotas tokiems sunkiai suvaldomiems darbo srautams. Šis monitorius turi integruotą rankeną ir gali veikti nuo baterijų, be to, jis yra pakankamai tvirtas, kad galėtų susidoroti su įvairiais transportavimo ligoninėje poreikiais, ir pakankamai kompaktiškas, kad būtų patogus bet kurioje situacijoje.

Ryšio galimybės padeda jums kuo geriau išnaudoti savo EMĮ

IntelliVue MX500 didina jūsų investicijų vertę, perduodamas duomenis klinikinės informacijos sistemoms ir padėdamas sudaryti išsamesnį EMĮ. Jis taip pat gali padėti sumažinti išlaidas ir išvengti painiavos, prijungiant slaugymo prietaisus prie jūsų pasirinkto EMĮ sprendimo. Papildomai užsakoma Philips IntelliBridge įrenginio sąsaja** leidžia tai padaryti, nes nebereikia turėti atskiro įrenginių koncentratoriaus ir duomenų konsolidavimo/apjungimo serverio. 


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: IntelliVue_MX500
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€