Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips IntelliVue MX700

Yra Prekyboje Philips IntelliVue MX700

Philips IntelliVue MX700 šalia lovos naudojamas paciento monitorius siūlo išplėstinį jūsų pacientų gyvybinių funkcijų vaizdą realiu laiku.  Integruota kompiuterio (PC/iPC) parinktis suteikia daugybę kliniškai svarbios informacijos iš jūsų ligoninės intraneto ir programų.

Integruota kompiuterio (PC/iPC) parinktis prieiti prie plačios paciento informacijos

Naudokite išplėstinį vaizdą su integruotą kompiuterio parinktimi, kad galėtumėte prieiti prie išsamios paciento informacijos iš šaltinių, tokių kaip „IntelliSpace Critical Care and Anesthesia“, iSite ir CVIS, o taip pat ir iš pasirinktų trečiųjų šalių klinikinės informatikos sprendimų.

Platus 15“ ekranas, kuris padės jums pamatyti daugiau

Platus 15 colių ekranas, intuityvi vartotojo sąsaja, ir lanksčios ekrano galimybės yra skirtos pagerinti diagnostikos patikimumą ir darbo srautui.  Vienas ekranas su integruotu pacientų stebėjimu ir atitinkama klinikine informacija reiškia, kad taupoma erdvė ir naudojama mažiau kabelių.

IntelliVue šeimos dalis, skirta apsaugoti jūsų investicijas

Šis monitorius lengvai veikia su jūsų turimais Philips IntelliVue pacientų monitoriais, kad mokymas ir naudojimas būtų kuo paprastesnis. Jie yra plačiai konfigūruojami, jų mastelį galima lengvai keisti, ir todėl juos taip paprasta integruoti į jūsų IT terpę.

„Clinical Decision Support“ pacientų priežiūros gerinimui

Platus „Clinical Decision Support“ (Klinikinių sprendimų palaikymo) įrankių ir programų asortimentas leidžia gydytojams reikšmingai pagerinti pacientų priežiūrą. Naudokite „Advanced Event Surveillance“ (Išplėstinį įvykių sekimą), kad sukurtumėte tam tikrus įvykių sukėlėjų grupes, kas padėtų nustatyti nežymius paciento būklės pokyčius, arba naudokite ProtocolWatch sepsio patikrinimui.

Individualūs signalai, padedantys greičiau reaguoti

Šis monitorius leidžia lengvai pritaikyti signalizacijos sistemas ir jas perduoti medikams per ligoninės ieškos sistemą.

Intuityvus vizualizavimas, skirtas greitesniam gydymui

Kuo intuityvesnis esamų duomenų vizualizavimas gali pagreitinti blogėjančių sąlygų atpažinimą, tuo galbūt paspartinant gydymą.

Lygūs paviršiai lengvai valomi

Šio monitoriaus paviršiai yra lygūs, siūlės nežymios ir jo valymui galima naudoti įvairius valiklius1, taigi, jį paprasta valyti, ir tai padeda palaikyti infekcijų kontrolę. Kadangi ant ventiliatorių menčių gali kauptis ir sklisti dulkės bei patogenai, papildomas integruotas kompiuteris turi pasyvų vėsinimą be vidinio ventiliatoriaus, kas padeda jums kovoti su hospitalinėmis infekcijomis. 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>  • Prekės kodas: IntelliVue_MX700
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€