Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Maquet Flow-i

Laikinai Nėra  Maquet Flow-i

FLOW-i anestezijos tiekimo sistema suteikia gyvybiškai svarbių ventiliacinių privalumų. Paremta neprilygstama SERVO ventiliacijos platforma, FLOW- i yra sukurta taip, kad viršytų dabartinius anestezijos ventiliacijos standartus.

FLOW-i pasižymi inovatyvia VOLuME technologija, užtikrinančia, kad kvėpavimo kontūras niekada nebūtų tuščias, ir ventiliacija išliktų nepertraukiama nepriklausomai nuo chirurginių apribojimų, besikeičiančios būklės ar paciento padėties. VOLUME REFLECTOR (Tūrio reflektorius) yra varomas deguonimi, padeda sumažinti riziką pateikti potencialiai pavojingą hipoksinį mišinį susidarius nuotėkiui silpno srauto anestezijos metu.

FLOW-i greitai reaguoja į besikeičiančius parametrus. Žemas vidaus sistemos tūris leidžia greitai keisti dujų koncentraciją, kai reikia, ir palengvina greitą anestetiko patekimą ir išskyrimą.

Flow-i aukštos kokybės ventiliavimo savybės:

·         Nustatytas įkvepiamo ir iškvepiamo oro tūris tiksliai dozuojamas, nepaisant aukšto pilvinio ir krūtininio spaudimo, taip išvengiant hipoventiliacijos.

·         Greita kilimo trukmė ir didelis srauto greitis prisitaiko prie skirtingo įkvepiamo oro poreikio esant didėjančiam kvėpavimo takų slėgiui.

·         Jautrus suaktyvinimas pagerina sinchroniškumą gydant vaikus bei pacientus, kuriems yra sumažėjęs kvėpavimo impulsas.

·         Kontroliuojamas slėgio kritimas iškvėpimo metu sumažina kvėpavimo takų pasipriešinimą iškvepiant ir kvėpavimo darbą, be to, sumažina automatinį PEEP, esant didesniam kvėpavimo dažniui.

·         Palaiko nuoseklų ir tikslų PEEP lygį. 

  • Prekės kodas: Maquet Flow-i
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€