Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Maquet SERVO-i

Laikinai Nėra  Maquet SERVO-i

Daugybė ypatybių ir funkcijų, skirtų suaugusiems, vaikams bei naujagimiams gydyti.

Viskas vienoje platformoje

SERVO-i® – tai aukštos klasės klinikinis prietaisas invazinei, neinvazinei arba nerviškai kontroliuojamai ventiliacijai, pasižymintis išskirtiniu mobilumu ir ekonominiu efektyvumu. Jame yra visi režimai, kurių galėtumėte tikėtis iš pažangios ventiliavimo sistemos vienoje lengvai pritaikomoje platformoje. Galimos trys pagrindinės konfigūracijos: SERVO-i Infant (kūdikių), SERVO-i Adult (suaugusiųjų) and SERVO-i Universal (universalus) visoms pacientų kategorijoms. SERVO-i Infant ir SERVO-i Adult visada galima pakeisti į SERVO-i Universal.

Visos SERVO-i ventiliavimo konfigūracijos yra tinkamos naudoti prie ligonio lovos, o dauguma jų taip pat turi MR ir HBO* versijas.

Sukurtas taip, kad augtų su jumis

Keičiantis jūsų poreikiams, galima pridėti unikalių funkcijų ir patobulinimų, tuo užtikrinant patikimą veikimą per daugelį ateinančių metų ir geriausią įmanomą jūsų investicijų grąžą.


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje >>

  • Prekės kodas: Maquet-SERVO-i
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€