Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips DigitalDiagnost

Yra Prekyboje Philips DigitalDiagnost

Patirkite aukščiausios kokybės skaitmeninės rentgenografijos našumą su aukštos kokybės patalpomis ir visapusiškai pritaikomais kabinetais, užtikrinančiais pažangiausią aplinką skubiai pagalbai teikti. Pasirinkite savo reikmėms, darbo srautams ir biudžetui pritaikytą konfigūraciją.

Tinklelio pobūdžio kontrastas 

Atliekant DR (skaitmeninės rentgenografijos) tyrimus be tinklelio, Philips SkyFlow sukuria vaizdus su tinklelio pobūdžio kontrastu. Tai sumažina išsisklaidžiusios spinduliuotės poveikį krūtinės ląstos tyrimams, atliekamiems be tinklelio. SkyFlow yra pirmoji sklaidos koregavimo algoritmo technologija, skirta nešiojamiems krūtinės rentgeno tyrimams, nereikalaujanti jokio operatoriaus indėlio. Jis užtikrina kontrasto stiprinimą pagal individualaus paciento sklaidos dydį.

Lengvas belaidis nešiojamas detektorius

Dideli ir mažesni SkyPlate didina darbo srautą Philips DR kabinetuose ir su Philips skaitmeniniu mobiliu prietaisu. Lengvas DR SkyPlate (stacionaraus ar nešiojamo) svoris nustato profesinį standartą pagal tai, kur jis jums reikalingas. 

Eleva – bendra platforma 

Aukščiausios klasės Eleva supaprastina darbo srautų tęstinumą ir tinklo komunikaciją. Bendra platforma Greitai išmokstama, kaip naudotis Racionalizuoja radiografijos skyriaus darbą. Ji pateikia keletą išmaniųjų priemonių, pavyzdžiui, didesnio poveikio išlaikymo ir rentgenoskopijos nustatymus ir nedelsiant atliekamą vaizdo apdorojimą. 

UNIQUE - aukštos kokybės vaizdo apdorojimas

UNIQUE (UNified Image QUality Enhancement) vaizdo apdorojimas Nuoseklūs, aukštos kokybės vaizdai visoms anatominėms sritims. UNIQUE sustiprina kiekvieną vaizdavimo grandinės grandį, suderindama kontrastą ir išryškindama detales. 

Visiška DR kabineto motorizacija 

Visiškai automatizavus kabinetą galite automatiškai nustatyti detektoriaus ir lempos padėtį savo pacientams, ir tuo atlaisvinti savo DigitalDiagnost DR tyrimų darbo srautus. Negalintys judėti pacientai ypač vertina galimybę pasilikti DR kabinete tarp projekcijų. Automatinis vamzdžio sekimas ir kolimacija, taip pat automatinis vamzdžio ir detektoriaus centravimas padeda užtikrinti, kad ne technologija, o pacientai būtų svarbiausia.


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje>> 

  • Prekės kodas: Digital_diagnost
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€