Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Philips DigiTrak XT

Laikinai Nėra Philips DigiTrak XT

Philips DigiTrak XT – tai lengviausias iš rinkoje esančių Holterio įrašymo įrenginių, be to, jame yra integruotas didelis ekranas. Šis aptakus, modernus įrašymo įrenginys sukurtas paciento patogumui ir supaprastintam darbui, atsižvelgiant į visų naudotojų poreikius. 

Nustatymo pagalbinės priemonės greitesniam darbui

Paprasti, juntamus signalus siunčiantys naršymo mygtukai užtikrina greitą sąranką. Ekrane pateikiamas diagnostinių laidų žemėlapis ir EASI laidų uždėjimas palaiko prijungimą be artefaktų. Automatinis savitikros režimas leidžia atlikti patikimą įrašymą. Savaiminio įdiegimo „Dual Docking Station“ (Dvigubo prijungimo stotelė) leidžia greitai parsisiųsti EKG – dažniausiai per mažiau nei 90 sekundžių.

Išsamūs duomenys sprendimų priėmimo palaikymui

EASI išvestiniai 12-derivacijų rodmenys yra standartiniai visiems įrašymo įrenginiams. Užtikrinamas širdies stimuliatoriaus aptikimas ir jautrumo reguliavimas.

Lengva konstrukcija, kurią nesunku nešioti

Tai pats lengviausias įrašymo įrenginys su integruotu lengvai skaitomu dideliu ekranu. Su pasukamomis diržo sagtimis ir maišeliu jį paprasta nešioti.

Ekonomiškai efektyvi sistema, mažinanti išlaidas

„DigiTrak XT“ atlieka įrašus iki 7 dienų su viena AAA baterija. Ji turi atsparų vandeniui dėklą, ir jai suteikiama 2 metų garantija. Dvigubo prijungimo stotelė pritaikyta DigiTrak XT ir DigiTrak Plus įrašymo įrenginiams.

Praktinės funkcijos, didinančios komfortą

Paciento patogumui ir privatumui, įrašymo įrenginys yra lengvas, supaprastintos formos su pasukama sagtimi prie diržo. Jame yra didelis, iškilus įvykių mygtukas, todėl pacientai gali lengvai ji surasti apčiuopdami. Jo vandeniui atsparus dėklas reiškia, kad jam nieko nenutiks, jei jis bus naudojamas vandenyje. 


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje ( spauskite čia )

  • Prekės kodas: DigiTrak-XT
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€